Sport

Górnik z Zabrza ograł zawodników stołecznej drużyny wynikiem jeden do zera! Następny pokaz złej formy Legii Warszawa w Ekstraklasie!

Z pewnością w aktualnie trwających rozgrywkach polskiej ligi mistrz kraju przedstawia się kiepsko. gracze warszawskiej Legii to aktualni mistrzowie polskiej ligi i warto mieć to na uwadze, a aktualnie zajmują pozycję w spadkowej strefie. Tragiczną serię piłkarzy Legii miało w końcu skończyć, jednakże i teraz brakowało umiejętności do tego, by zdobyć komplet punktów. Od początku tego meczu gracze Górnika wyglądali na bardzo dobrze uszykowanych i w pierwszej odsłonie Legia nie potrafiła przeciwstawić się im. Po pierwszej odsłonie pojedynku gracze Górnika Zabrze prowadzili wynikiem dwa do zera i wiele wskazywało na to, iż szykuje się siódma z rzędu przegrana Legii z Warszawy. Jednakże Warszawiacy w pierwszych minutach następnej połowy spotkania wzięli się do roboty i zdołali doprowadzić do rezultatu remisowego. Wówczas będący na stadionie piłkarscy fani mogli mieć nadzieje na gigantyczne emocje w końcówce spotkania.

I rzeczywiście naprawdę emocjonujące były ostatnie minuty spotkania. W głównej mierze było to następstwem gry zawodników gospodarzy, którzy finalnie wygrali to spotkanie. Gola dającego wygraną zdobył na sam koniec Kubica, który wykorzystał genialne podanie od Janzy Erika. Swoje pierwsze trafienie po transferze do Ekstraklasy ustrzelił zdobywca mistrzostwa świata sprzed 7 lat, a więc Lukas Podolski i dobrze mieć to na uwadze. Bez wątpienia to była bardzo wyjątkowa chwila dla tego zawodnika. Legia z kolei przegrała siódmy mecz z rzędu i w tej chwili znajduje się na lokacie 17 w klasyfikacji ligowej. Warto zaznaczyć to, iż to jest niesamowicie kiepski sezon, jak na panującego wciąż mistrza polskiej Ekstraklasy. Jeżeli Legia z Warszawy w dalszym ciągu ma ambicje występować w najwyższej klasie rozgrywkowej to wszyscy jej gracze muszą powrócić do dobrej dyspozycji. Mistrz polskich rozgrywek w przeciwnym przypadku zaskakująco spadnie do niższej ligi.

Zostaw komentarz